Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdüren firmamız, imalat, montaj, bakım, proje, taahhüt konularında yüksek kalite, uygun fiyat ve dünya standartları seviyesine ulaşabilmek hususunda çalışmalarında gösterdiği performans ile tercih edilmektedir. Satış sonrası periyodik bakım ve isletme hizmetleri ile emniyet ve güvenli çalışmasını garanti etmektedir.

Anassa Asansör, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sinirsiz denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.Anassa 'nın teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliğini, transparan estetikle bütünleştiren Anassa, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır.

KALİTE KAVRAMINI ÖZÜMSEDİK

Sonuç olarak insana değer veren ve müşteri odaklı yapımızın uzun vadede bizlere neler kazandırdığını gördük ve bu anlayışa daha fazla bağlandık.

 

Anassa Asansörleri 1978 yılında Merih Olimpik Asansör adıyla faaliyete başlamış olup 2000 yılında sektörümüzde Merkel ve Gökay Asansör ile ileriye dönük asansör sektöründe bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini kılmak için Anassa Asansör Mak. Inş. San.Tic Ltd. Şti olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

- Yaptığımız her isi kaliteli ve ekonomik olarak; titizlikle doğru bir biçimde gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmak en büyük uğraşımızdır.

    Tecrübeli firmamız, her zaman imalat ve montaj zincirinde yetkin kişi ve firmalar ile çalışma ihtiyacına inanarak, nihai kullanıcıya güvenli ve uzun ömürlü ürünler sunmuştur.

    En yeni teknoloji ile, eğitimle donatılmış bir organizasyon ve modern bir yönetim vazgeçilmez unsurlarımızdır.

    Tüm bu yıllar boyunca çalışma arkadaşlarımızın ortak ilkeleri her zaman:

- Değişen teknolojiye uyum,

- Değişen ihtiyaçlara uyum,

- Eksiksiz hizmete ulaşma çabası,

- Ve kalıcı dostluklar kurmak oldu.

    Bu ilkeler çalışma felsefemizin temeli olmaya devam ediyor. Bugün bu deneyimin ve kurulan dostlukların verdiği güçle Anassa Asansör Mak. İnş. San.Tic Ltd. Şti olarak yeni atılımlara hazırlanıyoruz. Amacımız, geleneksel çalışma ilkelerimizden hareketle kurumsal gelişme, artan bir titizlikle daha iyi hizmet. Ortak projelerde çalışma, daha büyük başarıları paylaşmak ve yeni dostluklar kurmak dileğiyle... 

 

KALITE POLITIKASI

Anassa Asansörleri Ltd.Sti. olarak Avrupa normlarina uygun asansörler imal edip satis sonrasi servis hizmetlerini de yürütürken, Kalite Yönetim Sistemi uygulanmasi ve yasatilmasi, basta Genel Müdür ve üst yönetim olmak üzere tüm çalisanlarimizin sorumlulugu ve yönetimindedir.

 

İsmimizi almis oldugumuz Asansörde can Emniyeti prensibinden hareket ederek kuruldugumuz ilk günden beri bizim vazgeçilmez hedeflerimiz ve prensiplerimiz;

 

    * Asansörlerimizi satin alan firma ve/veya kisilerin kosulsuz memnuniyeti,

    * Asansörlerimizi kullanan herkesin can güvenligi ve begenisi,

    * Servis hizmetlerimizin sürekli, eksiksiz ve muntazamligi,

    * Çalisan asansörlerimizin ariza yapmadan senelerce çalismasi gayreti,

olmustur.

 

Böyle bir anlayis ve bilinçle yolumuza devam ederken, çalisanlarimizi mesleki bilgi, degisen ve AB normlarina göre yenilenen Asansör Standartlari, Is güvenligi konusunda sürekli egitmemiz gerektigini hiç aklimizdan çikarmadik.

 

Sürekli gelisen asansör teknolojisine hiç uzak kalmadan sürekli yenilikçi ve yaptigimiz isi bir nebze de olsa meslektaslarimizdan farkli yapabilmek anlayisindan hiç bir zaman vazgeçmeyerek marka imajimizi gelistirip daha da iyi yerlere gelebilmek için vargücümüzle çalismaktayiz.

 

Herbir çalisanimiz, bizi gelecege tasiyan Kalite Yönetim Sistemi' nin iyilestirilmesine yönelik önerilerde bulunabilecegi, potansiyel bir risk farkettiginde müdahele etme konusunda tarafimizdan yetkilendirildigi bilinciyle hareket edecektir.

 

"Bizler asansörümüzü satmıyor, kullanmaları için müşterilerimize emanet ediyoruz..."